0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
Olympic Games, Group D
Japan
۵
۰
Paraguay
Finished
۲۰:۳۰
Mali
۰
۰
Israel
inprogress
۲۲:۳۰
World
Friendly Club Matches
Galatasaray SK
۲
۰
Lecce
inprogress
۲۱:۰۰
Cerezo Osaka
۲
۳
Borussia Dortmund
Finished
۱۳:۴۵
Athletic Bilbao
۲
۱
Racing Santander
inprogress
۲۱:۰۰
Kashima Antlers
۱
۵
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۳:۳۰
FC St. Pauli
۱
۰
Olympique Lyonnais
Finished
۱۹:۳۰
Osasuna
۰
۰
SD Huesca
inprogress
۲۱:۰۰
AZ Alkmaar
۲
۱
Aris Thessaloniki
Finished
۲۰:۰۰
VfL Wolfsburg
۱
۰
OSC Lille
Finished
۱۸:۰۰
FC Schalke 04
۰
۰
FC Twente
Finished
۲۰:۰۰
Leganes
۱
۲
Alcorcon
Finished
۱۱:۰۰
Karlsruher SC
۲
۰
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۵:۳۰
Pacos Ferreira
۴
۴
Felgueiras 1932
Finished
۱۳:۰۰
Portimonense
۰
۰
Al-Nassr Riyadh
inprogress
۲۲:۳۰
FC Girondins de Bordeaux
۲
۳
Southampton FC
Finished
۱۲:۳۰
FC Sion Sitten
۱
۳
Villarreal CF
inprogress
۲۱:۰۰
Fremad Amager
۰
۲
Elite 3000 Helsingor
Finished
۱۳:۳۰
Stade Brestois 29
۰
۱
Stade Laval
Finished
۱۹:۳۰
Frosinone
۳
۴
Bari
Finished
۱۹:۰۰
Valencia CF
۰
۱
Alaves
Finished
۲۰:۳۰
Birmingham City FC
۱
۰
Glasgow Rangers FC
inprogress
۲۲:۰۰
Eibar
۳
۰
Barakaldo
Finished
۱۹:۳۰
Ried II
۱
۲
Bradford City
Finished
۱۸:۳۰
ADO Den Haag
۰
۱
Zulte-Waregem
Finished
۱۸:۳۰
SSD Monza 1912
۲
۰
ASD Alcione
Finished
۱۷:۳۰
Stade Caen
۰
۲
Le Mans FC
Finished
۱۹:۳۰
Goztepe AS Izmir
۱
۲
NK Istra 1961 Pula
Finished
۱۸:۳۰
PSV Eindhoven
۱
۱
FC Eindhoven
inprogress
۲۱:۳۰
SV Elversberg
۱
۳
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۸:۳۰
CD Alcoyano
۱
۰
Qatar SC Doha
inprogress
۲۱:۰۰
KF Liria Prizren
۱
۱
KF Ramiz Sadiku
Finished
۱۹:۰۰
Chester FC
۱
۲
Manchester United U21
inprogress
۲۲:۰۰
Chesterfield
۱
۰
Derby County
inprogress
۲۲:۰۰
Hibernian FC
۲
۲
Watford FC
inprogress
۲۱:۳۰
Union Saint Gilloise II
۴
۴
ROC de Charleroi-Marchienne
Finished
۱۶:۳۰
CD Calahorra
۰
۲
Real Zaragoza
Finished
۲۰:۳۰
AS Jeunesse Esch
۰
۰
Etzella Ettelbruck
inprogress
۲۱:۰۰
SC Verl 1924
۲
۰
FC Emmen
Finished
۱۷:۳۰
NAC Breda
۱
۲
OFI FC
Finished
۲۰:۳۰
Clermont
۱
۱
Le Havre AC
Finished
۱۸:۳۰
Hellas Verona
۵
۱
Virtus Verona
Finished
۱۹:۰۰
Arminia Ludwigshafen
۱
۴
TSG Pfeddersheim
Finished
۲۰:۳۰
SC Cham
۰
۱
FC Baden
Finished
۱۹:۳۰
FC Buderich 02
۳
۲
Holzheimer SG
inprogress
۲۱:۰۰
Anadia FC
۰
۴
UD Oliveirense
Finished
۱۳:۰۰
NK Gorica
۱
۱
Konyaspor
Finished
۱۹:۰۰
Karlovac
۰
۰
NK Dubrava Zagreb
Finished
۲۰:۰۰
ASD Trapani Calcio
۱
۱
Cosenza
Finished
۱۹:۰۰
Olympique Marseille
۳
۰
Toulon Var
Finished
۱۹:۳۰
Athletic Bilbao B
۰
۱
Ponferradina
Finished
۲۰:۳۰
Meyrin
۲
۱
FC Vevey Sports
inprogress
۲۰:۳۰
Turu Dusseldorf 1880
۱
۳
SSVg Velbert
inprogress
۲۱:۰۰
Chelmsford City
۰
۰
Milton Keynes Dons FC
inprogress
۲۲:۱۵
BSV Eintracht Mahlsdorf
۸
۰
Altglienicke II
Finished
۲۰:۳۰
Gateshead
۰
۱
Middlesbrough FC
inprogress
۲۲:۰۰
NK Mladost Zdralovi
۱
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۲۰:۰۰
Deportivo La Coruna B
۰
۰
Silva SD
inprogress
۲۱:۳۰
Yeclano Deportivo
۰
۱
FC Cartagena
inprogress
۲۱:۰۰
TSV Meerbusch
۷
۰
SV Budberg
inprogress
۲۱:۰۰
SFC Stern
۲
۱
SV Sparta Lichtenberg
inprogress
۲۱:۰۰
Havant & Waterloville FC
۰
۱
Farnborough FC
inprogress
۲۲:۱۵
Al Feiha
۴
۰
SVG Reichenau
Finished
۲۰:۳۰
Academica de Coimbra
۱
۳
SCU Torreense
Finished
۱۲:۳۰
Al Duhail
۲
۱
Ittihad Kalba
Finished
۱۹:۳۰
SC ESV Parndorf 1919
۴
۳
Favoritner AC
Finished
۲۰:۳۰
FV Engers 07
۲
۱
Cosmos Koblenz
inprogress
۲۱:۰۰
FC Anker Wismar
۳
۰
MSV Pampow
Finished
۲۰:۳۰
Warrington Town
۰
۱
Salford City
inprogress
۲۲:۱۵
Bergantinos CF
۰
۰
Racing de Ferrol
inprogress
۲۱:۴۵
SG Union Klosterfelde
۰
۰
Berliner AK 07
inprogress
۲۱:۰۰
Maidenhead United
۳
۰
West Ham Utd U21
inprogress
۲۲:۰۰
Pajapita
۳
۰
Malacateco
inprogress
۲۱:۳۰
SC Bettembourg
۰
۱
UNA Strassen
inprogress
۲۱:۳۰
Manchester City
۳
۴
Celtic FC
Finished
۰۳:۰۰
Aluminij
۰
۱
Al-Khaleej
Finished
۱۹:۳۰
Udinese Calcio
۰
۹
Shabab Al Ahli Dubai
Finished
۱۹:۳۰
Jubilo Iwata
۱
۱
Stade de Reims
Finished
۱۴:۰۰
1. FC Koln
۲
۱
Swansea City
Finished
۱۷:۳۰
FK Pelister
۱
۱
Voska Sport
Finished
۱۹:۰۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
۴
۰
HNK Krusevo
Finished
۱۹:۰۰
Polonia Sroda Slaska
۵
۱
Iskra Ksieginice
Finished
۲۰:۰۰
VVV Venlo
۳
۱
Al-Rayyan
Finished
۲۰:۳۰
Real Murcia
۰
۰
Nottingham Forest U21
Finished
۱۲:۳۰
Pakhtakor Tashkent
۰
۱
Andijan
Finished
۱۸:۳۰
Bansko
۲
۳
KF Ferizaj
Finished
۱۸:۳۰
ACSO Filiasi
۳
۳
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۹:۰۰
FK Usti nad Labem
۰
۳
SK Sokol Brozany
Finished
۱۹:۰۰
Neratovice Byskovice
۰
۰
FC Kolin
Finished
۱۹:۳۰
Fk Arsenal Ceska Lipa
۳
۰
SK Benesov
Finished
۱۹:۳۰
FK Buducnost Krusik
۰
۱
Radnicki Obrenovac
Finished
۱۹:۳۰
Motorlet Praha
۰
۰
TJ Sokol Zapy
Finished
۲۰:۰۰
World
Olympic Games, Group A
France
۰
۰
USA
inprogress
۲۲:۳۰
Guinea
۱
۲
New Zealand
Finished
۱۸:۳۰
World
Olympic Games, Group B
Iraq
۲
۱
Ukraine
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
۲
۲
Morocco
Finished
۱۶:۳۰
World
Olympic Games, Group C
Uzbekistan
۱
۲
Spain
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
۰
۰
Dominican Republic
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Serie B
Operario PR
۰
۰
Novorizontino SP
Finished
۰۱:۳۰
Ituano SP
۰
۰
America Mineiro MG
Finished
۰۳:۳۰
Chapecoense SC
۱
۱
Sport Club do Recife
Finished
۰۱:۳۰
AA Ponte Preta
۲
۰
Vila Nova GO
Finished
۰۴:۰۰
Mirassol FC
۰
۰
Avai
Finished
۰۲:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Gimnasia y Esgrima La Plata
۰
۱
San Lorenzo
Finished
۰۱:۱۵
CA Independiente
۰
۰
Barracas Central
Finished
۰۳:۳۰
Sarmiento
-
-
Racing Club
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Talleres de Cordoba
-
-
Defensa y Justicia
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Newell's Old Boys
۰
۰
Independiente Rivadavia
Finished
۰۱:۱۵
Europe
UEFA Europa Conference League Qualification
Riga FC
۱
۰
Slask Wroclaw
Finished
۱۹:۳۰
FC Struga Trim & Lum
۲
۱
Pyunik Yerevan
Finished
۱۸:۳۰
FC Dinamo Batumi
۰
۲
FK Decic Tuzi
Finished
۲۰:۳۰
Cliftonville FC
۰
۰
FK Auda
inprogress
۲۲:۱۵
AEK Athens
۳
۰
Inter Club d'Escaldes
inprogress
۲۱:۳۰
South America
Copa Sudamericana
Internacional RS
۱
۱
Rosario Central
Finished
۰۴:۰۰
Racing Club de Montevideo
۰
۲
Huachipato
Finished
۰۱:۳۰
Colombia
Primera A
La Equidad
۱
۰
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۲:۴۰
Deportes Tolima
۲
۱
Deportivo Pasto
Finished
۰۴:۵۰
Patriotas Tunja
۰
۲
Fortaleza FC
Finished
۰۰:۳۰
Europe
UEFA Champions League Qualification
PFC Ludogorets Razgrad
۲
۰
Dinamo Minsk
inprogress
۲۱:۳۰
FC PAOK Thessaloniki
۳
۲
FK Borac Banjaluka
inprogress
۲۱:۰۰
NK Celje
۱
۱
SK Slovan Bratislava
inprogress
۲۱:۴۵
Republic of Korea
K-League 2
Ansan Greeners
۳
۲
FC Anyang
Finished
۱۴:۰۰
Cheongju City FC
۰
۳
Chungnam Asan
Finished
۱۴:۰۰
Gimpo Citizen
۲
۵
Seoul E-Land FC
Finished
۱۴:۰۰
Malawi
Super League
Civo United
۰
۰
Mighty Tigers
Finished
۱۶:۰۰
Kamuzu Barracks
۲
۲
Creck SC
Finished
۱۶:۰۰
Moyale Barracks
۱
۱
Bangwe All Star
Finished
۱۶:۰۰
Singapore
Premier League
Tampines Rovers FC
۲
۲
Geylang United FC
Finished
۱۵:۱۵
Balestier Khalsa FC
۵
۲
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۵:۱۵
Switzerland
Super League
Servette Geneve FC
۲
۰
BSC Young Boys Bern
inprogress
۲۲:۰۰
Colombia
Regional League
E.D.P IND. Medellin
۱
۰
Envigado FC Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Nacional Medellin Reserves
۰
۲
Rojo FC
Finished
۱۷:۰۰
Europe
UEFA U19 Championship Women
England U19 (W)
۱
۳
Spain U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Netherlands U19 (W)
۲
۰
France U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kolmonen
Kyparamaki Rangers
۲
۲
ViPa
Finished
۱۹:۳۰
EIF/Akademi
۳
۱
HooGee
Finished
۱۸:۳۰
OsPa
۱
۰
PonPa
Finished
۲۰:۰۰
PK Keski-Uusimaa II
۵
۲
Ponnistajat
Finished
۱۸:۳۰
PK 37 Iisalmi
۹
۱
Toukolan Teras
Finished
۱۹:۳۰
HauPa
۱
۳
KaPa Kajaani
Finished
۱۹:۳۰
Costa Rica
Primera Division
CS Herediano
۲
۰
Puntarenas FC
Finished
۰۵:۳۰
Santa Ana
۰
۲
Sporting San Jose
Finished
۰۲:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20, Group B
Canada U20
۱
۰
Dominican Republic U20
Finished
۰۲:۳۶
El Salvador U20
۱
۴
Honduras U20
Finished
۰۵:۳۶
New Zealand
Northern Premier League
Auckland City
۲
۱
West Coast Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Club Deportivo Internacional de Barinas
۰
۴
Carabobo FC
Finished
۰۱:۰۰
Angostura FC
۱
۱
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۳:۴۵
Vietnam
U21 Championship
Dong Thap U21
۱
۰
Long An U21
Finished
۱۰:۰۰
Binh Phouc U21
۲
۱
Lam Dong U21
Finished
۱۰:۰۰
Dak Lak U21
۰
۲
SHB Da Nang FC U21
Finished
۱۲:۰۰
Viettel U21
۰
۰
Ha Noi FC U21
Finished
۱۲:۰۰
Tay Nguyen U21
۲
۳
Phu Yen U21
Finished
۱۰:۰۰
Binh Thuan U21
۰
۵
Tay Ninh U21
Finished
۱۲:۰۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC
۰
۱
Hwange Colliery
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Chacarita Juniors Reserves
۱
۱
Defensores de Belgrano Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Ykkosliiga
FF Jaro
۲
۰
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۹:۰۰
India
Calcutta Premier Division
Suruchi Sangha
۱
۰
Techno Aryan Club
Finished
۱۳:۰۰
Kalighat MS
۰
۱
Southern Samity
Finished
۱۳:۰۰
Railway FC
۰
۲
SC East Bengal II
Finished
۱۳:۰۰
Iraq
Iraqi Premier League
Peshmerga Sulaymaniya SC
۱
۲
Al Qasim SC
Finished
۲۰:۰۰
Bhutan
Premier League
Tsirang
۱
۴
Transport United FC
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Flamengo RJ U20
۰
۱
Botafogo RJ U20
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Goianiense U20
۲
۰
Santos FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Goias EC U20
۰
۱
Gremio RS U20
inprogress
۲۱:۳۰
Ceara U20
۱
۱
Athletico Paranaense U20
inprogress
۲۱:۳۰
Palmeiras U20
۱
۰
Fortaleza EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Paulo FC U20
۰
۰
America MG U20
inprogress
۲۲:۳۰
EC Bahia U20
۳
۲
Cuiaba U20
inprogress
۲۱:۳۰
Cruzeiro EC U20
۰
۰
Bragantino U20
inprogress
۲۲:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Orkla
۱
۲
Trygg/Lade
Finished
۲۰:۳۰
United States
USL Championship
Loudoun United FC
۱
۲
Charleston Battery
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Charlestown Azzurri Reserves
۲
۴
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۱۲:۳۰
Broadmeadow Magic FC Reserves
۵
۲
Weston Workers Bears FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Edgeworth Eagles FC Reserves
۲
۴
New Lambton Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Northern Tigers
۴
۲
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۳:۰۰
Indonesia
Piala Presiden
Arema Malang
۲
۲
Persija Jakarta
Finished
۱۶:۰۰
Bali United Pusam
۲
۳
Madura United F.C.
Finished
۱۲:۰۰
Myanmar
National League 2
Glory Goal FC
۲
۱
Shwe Pyi Thar FC
Finished
۱۲:۳۰
Myanmar University
۲
۱
Silver Stars FC
Finished
۱۲:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
Shelbourne (W)
۰
۱
Shamrock Rovers (W)
inprogress
۲۲:۱۵
CDF Under (W)
۰
۳
Real Esteli (W)
Finished
۰۲:۰۰
Galway (W)
۰
۰
Wexford Youths (W)
inprogress
۲۲:۱۵
1. Union Berlin (W)
۳
۲
Pogon Szczecin (W)
Finished
۱۵:۳۰
Malaysia
Liga A1
Bukit Tambun FC
۳
۰
Armed Forces F.C.
Finished
۱۲:۱۵
Australia
FFA Cup
Newcastle United Jets
۴
۱
Western United
Finished
۱۲:۵۵
Brisbane City
۲
۳
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۲:۴۵
Australia
Northern NSW Premier League
Edgeworth Eagles
۳
۰
New Lambton
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Betim FC
۱
۱
URT MG
inprogress
۲۱:۳۰
Colombia
Primera B
Boca Juniors Cali
-
-
Llaneros FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Wollongong Wolves FC U20
۱
۳
Sydney United 58 U20
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NPL Victoria U23
St Albans Saints U23
۰
۲
Altona Magic U23
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Copa Rio
Bonsucesso
۱
۱
Sampaio Correa RJ
inprogress
۲۱:۱۵
Duque de Caxias
۰
۱
Marica RJ
inprogress
۲۱:۱۵
Serrano RJ
۱
۱
Artsul Futebol Clube
inprogress
۲۱:۱۵
Sao Cristovao
۰
۱
Olaria AC
inprogress
۲۱:۱۵
SE Belford Roxo
۰
۱
AD Cabofriense
inprogress
۲۱:۱۵
Iceland
1. Deild Women
UMF Grindavik (W)
-
-
Afturelding/Fram (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Chile
Primera Division Women
Santiago Morning (W)
۰
۳
Colo Colo (W)
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Monterrey (W)
۵
۰
Atlas (W)
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Carioca 2
Resende FC
۱
۲
Audax Rio RJ
inprogress
۲۱:۱۵
Ecuador
Serie B
Manta FC
-
-
Indepiendente Juniors
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club 9 de Octubre
-
-
Chacaritas SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Iceland
Besta Deild Kvenna Women
Tindastoll/Hvot (W)
۱
۱
Valur Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
FH Hafnarfjodour (W)
۰
۰
Stjarnan (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Keflavik (W)
۰
۰
Thor Akureyri (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Kazakhstan
2. Division
Akas FC
۱
۲
Jas Qyran
Finished
۱۷:۳۰
SD Family U21
۲
۳
Elimai U21
Finished
۱۵:۳۰
Akademiya Ontyustik
۴
۰
FK KazAST
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
Czech Cup
SC Pusta Polom
۱
۵
SSK Bilovec
Finished
۱۹:۰۰
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tabasalu (W)
۰
۲
Flora Tallinn (W)
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Linhares FC ES
۰
۰
Real Noroeste Capixaba FC
inprogress
۲۱:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
OTP
۰
۴
Jakobstads Bollklubb
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Brazil Cup U20
Sao Paulo AM U20
۳
۱
RB do Norte Clube U20
inprogress
۲۰:۳۰
Bolivia
Campeonato Integracion Women
Jorge Wilstermann (W)
۰
۰
Astor FC (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Oriente Petrolero (W)
۱
۰
Royal Pari FC (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
New South Wales Cup
Blacktown City FC
۲
۵
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۳:۰۰
Asia
AFF U19 Championship
Myanmar U19
۰
۱
Australia U19
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Emerging Jets (W)
۳
۱
Essendon Royals (W)
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۲
۴
Emerging Jets (W)
Finished
۱۳:۳۰
Asia
ASEAN Club Championship
Shan United FC
۳
۱
Kasuka FC
Finished
۱۵:۰۰
Preah Khan Reach Svay Rieng
۵
۱
Young Elephants FC
Finished
۱۵:۳۰